pravidelné aktuality

MSC ORCHESTRA - Taliansko a Francúzsko

14826.jpg
14826.jpg
14827.jpg
14828.jpg
14829.jpg
14830.jpg
14831.jpg
14832.jpg
14833.jpg
14834.jpg
14835.jpg
14836.jpg
14837.jpg

TERMÍN: 24.03.2013

MSC ORCHESTRA
prvý krát vyplávala 14.mája 2007. Je jednou z najnovších lodí a druhou z radu "Musica class". Ponúka kombináciu dizajnu, komfortu a bezpečnosti. Vzdušné priestory a taliansky štýl ju predurčujú k priekopníkom výletných lodí.

Deň Prístav Príchod Odchod

1

Janov, Taliansko

-

19:00

2

Toulon, Francúzsko

08:00

18:00

3

Janov, Taliansko

08:00

-

* Cena za vybraný typ kajuty alebo apartmánu, bude špecifikovaná podľa momentálnej disponibility  a Vášho dopytu.

Ohodnotiť zájazd
★★★★★
1 hlasov
Obľúbené:
0

Detaily ponuky

Lodná spoločnosť
Názov lode
MSC Orchestra
Cena
od 169,- € (vnútorná kajuta)
od 199,- € (výhľad na oceán)
od 259,- € (kajuta s balkónom)
od 449,- € (apartmán s balkónom)
Mapa trasy
Termíny
24.03. - 27.03.2013
Vybavenie lode
Na palube luxusnej výletnej lode MSC Orchestra budete fascinovaní širokým spektrom zábavných zariadení - jogging na vyhradenej trati, dopriať si môžete omladzujúce turecké kúpele, obedovať v šanghajskej čínskej reštaurácii, relaxovať v exotickom Savannah bare, v luxusnom Purple bare alebo si vychutnať Hollywood štýl v elegantnom Zaffiro bare. Skúste svoje šťastie v Palm Beach Casino, môžete pretancovať celú noc na diskotéke alebo stráviť večer v divadle Covent Garden, s programom nabitým zábavnými predstaveniami s hudbou. MSC Orchestra sa môže pochváliť 16 palubami, so saunou a vírivkou, širokým výberom reštaurácií a útulnými rodinnými pizzeriami. Deti sa môžu voľne zabaviť v Jungle herni a dospievajúci sa budú cítiť ako doma v klube Teen´s.
Ubytovanie
Apartmány s balkónom: Manželská posteľ, ktorá môže byť premenená na dve samostatné lôžka (na vyžiadanie), priestranná šatníková skriňa, kúpeľňa s vaňou, TV, telefón. Dostupnosť pripojenia k internetu prostredníctvom vlastného notebooku (za poplatok), mini bar, trezor, klimatizácia. Plocha 25 m2. Kabína mimo kajuty s balkónom: Samostatné postele, ktoré môžu byť premenené na dvojlôžko (na vyžiadanie), s výnimkou kabín pre osoby so zdravotným postihnutím, priestranná šatníková skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, TV, telefón. Dostupnosť pripojenia k internetu prostredníctvom vlastného notebooku (za poplatok), mini bar, trezor, klimatizácia. Plocha od 15 m2. Kabína mimo kajuty: Samostatné postele, ktoré môžu byť premenené na dvojlôžko (na vyžiadanie), s výnimkou kabín pre osoby so zdravotným postihnutím, priestranná šatníková skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, TV, telefón. Dostupnosť pripojenia k internetu prostredníctvom vlastného notebooku (za poplatok), mini bar, trezor, klimatizácia. Plocha od 15 m2. Vnútorné kabíny: Samostatné postele, ktoré môžu byť premenené na dvojlôžko (na vyžiadanie), s výnimkou kabín pre osoby so zdravotným postihnutím, priestranná šatníková skriňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, interaktívna televízia, telefón. Dostupnosť pripojenie k internetu prostredníctvom vlastného notebooku (za poplatok), mini bar, trezor, klimatizácia. Plocha od 14 m2 do 21 m2.
Stravovanie
MSC Orchestra ponúka 2 hlavné reštaurácie, L'Ibiscus a Villa Borghese. Každá z nich sa môže pochváliť najvyššou gastronomickou ponukou vďaka výberu pokrmov a vysokou kvalitou potravín, od výberu talianskeho mäsa, starostlivo kontrolovaného až po čerstvé ovocie. Každý výrobok je svieži, ako chlieb pečený na palube s vášňou a znalosťou. Pokrmy od tradičných a chutných stredomorských, až po tie rafinované medzinárodné recepty. Pre rýchly obed si môžete vybrať La Piazzetta bufetová reštaurácia, ktorá ponúka najvyššiu kvalitu a rozmanitosť v talianskej a medzinárodnej kuchyni. A la carte reštaurácia - 4 Seasons Restaurant: Na palube 13 sa môžete pokochať pohľadom z A la carte reštaurácie. Naši špecializovaní kuchári budú hýčkať vaše chuťové poháriky so súčasnou talianskou kuchyňou zručne prepojenou medzinárodnými vplyvmi. Budete hýčkaní od začiatku do konca odbornou zručnosťou nášho Maitre d'Hotel a jeho tímu. Šanghai reštaurácia: Pre niečo iné a vzrušujúce strávte večer v našej Shanghai čínskej reštaurácií na palube 7 stred. Tu zažijete to najlepšie z čínskej kuchyne od pikantné severu (Szechuan) na sladší juh (kantonský), alebo ak chcete len desiatu, skúste Dim Sum špeciality z každej oblasti Číny. Bary a salóniky: Na MSC Orchestra si hostia môžu vybrať zo 16 barov, inšpirovaných rôznymi témami a nenapodobiteľnými vo výbere vín a potravín, ktoré spĺňa aj tie najnáročnejšie jazýčky.
Organizátor
Zájazd organizuje CK EVENTS, s. r. o., - Ing. Martin Žiak, Hattalova 12/A, 831 03 Bratislava.
Tel. 02/4463 5137, fax. 02/4463 5138, mobil. 0903/751 654

Náš tip pre Vás

Costa LUMINOSA -...
Počet dní: 7